O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlano-remontową świadczącą usługi na terenie Warszawy i okolic. Realizujemy zlecenia przede wszystkim dla klientów indywidualnych, ale również dla firm oraz instytucji.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie wykończenia mieszkań, domów jednorodzinnych, biur, lokali usługowych, hoteli, sklepów, magazynów oraz hali.

Pomimo zdobytej już wiedzy i umiejętności nieustannieszkolimy się i zapoznajemy z nowoczesnymi rozwiązaniami oraz aktualnymi trendami obowiązującymi we współczesnym budownictwie.

W zakres naszej oferty wchodzą m.in: prace murarskie/tynkarskie, gipsowanie, malowanie, układanie glazury, montaż sufitów podwieszanych, układanie podłóg, biały montaż. Bez problemu wykonamy również całościowe instalacje hydrauliczne oraz elektryczne.

Chcemy podkreślić, że to, co jest dla nas najważniejsze, to solidność wykonywanych przez nas prac. W związku z tym korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów pochodzących od najlepszych producentów, bo to właśnie one w głównej mierze gwarantują, że w wyremontowanych mieszkaniach będziemy mogli czuć się komfortowo przez kolejne, długie lata. Wiemy, że tylko takie podejście jest w stanie zapewnić nieustanny rozwój naszej firmie, dlatego nigdy nie oszczędzamy na jakości wykorzystywanych przez nas produktów.

W naszych realizacjach przykładamy szczególną wagę nie tylko do estetyki całości, ale przede wszystkim bardzo mocno skupiamy się na najdrobniejszych detalach. Zawsze staramy się w 100 procentach spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania i wizje naszych klientów, a w przypadku ich braku zawsze chętnie służymy doradztwem w zakresie zagospodarowania wnętrz, rozplanowania przestrzeni oraz koncepcji ostatecznego i zgranego wystroju.

Serdecznie polecamy Państwu zakładkę Porady znajdującą się na naszej stronie. Systematycznie będą dodawane tam nowe artykuły, z których można będzie dowiedzieć się przede wszystkim na co warto zwracać uwagę podejmując wiele trudnych decyzji, które czekają na nas podczas remontu naszych czterech kątów.

Zapraszamy Państwa do kontaktu i śledzenia naszego portfolio.

W czym się specjalizujemy

prace murarskie-tynkarskie

prace ścienne, malowanie

gipsowanie

układanie glazury

sufity podwieszane

układanie podłóg

biały montaż

instalacje elektryczne i hydrauliczne